https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/imlauf-lubomir-orlicke-hory-a-podorlicko-krajina-protkana-barokem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Orlické hory a Podorlicko - Krajina protkaná barokem

autor: Imlauf, Lubomír | místo vydání: Nové Město nad Metují | vydavatel: Fotoateliér Imlauf | rok vydání: 2007 | počet stran: 143 | cena: 307 Kč
Orlické hory a Podorlicko Jako krajinu protkanou barokem představuje Orlické hory a Podorlicko v nové knize fotograf Lubomír Imlauf. Ta obsahuje na 269 fotografií z malebných koutů Náchodska, Dobrušska, Rychnovska, Ústeckoorlicka, Lanškrounska a ze samotných hřebenů Orlických hor. Imlauf se zaměřil především na barokní památky. „Mě baroko oslovuje od doby, kdy jsem se začal fotograficky zajímat o krajinu Orlických hor. Pracoval jsem na zakázkách pro zdejší zámky nebo města a tam jsem na něj narazil. Prakticky všechny kostely, které tady jsou, jsou poznamenané tímto slohem. Baroko je patrné na každém kroku, proto jsem si říkal, že to se musí zpracovat,“ říká autor knihy Lubomír Imlauf. Knihu si můžete koupit například zde.
autor: Imlauf, Lubomír

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist