https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/imlauf-lubomir-skalni-mesta-broumovska
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Skalní města Broumovska

autor: Imlauf, Lubomír | místo vydání: Nové Město nad Metují | vydavatel: Fotoateliér Imlauf | rok vydání: 2009 | počet stran: 80
Skalní města Broumovska
Na severovýchodě Čech, uzavřen mezi dvěma pohořími, rozprostírá se divukrásný kousek země. Studený dech zapomenutých skalních labyrintů a soutěsek tu vane do tváře krajině, již po staletí ke svému obrazu a pro slávu Boží svou prací utvářel člověk. Pískovcové chrámy sousedí se svatostánky vystavěnými lidskou rukou, strže a srázy ústí do polí a luk, krkolomné horské stezky pokračují kvetoucími alejemi stromů k lidským obydlím. Ten kraj, který jako by po staletí žil sám pro sebe, se nazývá Broumovsko. Přehledný fotografický průvodce po skalních městech Broumovského výběžku.
autor: Imlauf, Lubomír

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist