https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/jaderna-energetika-jen-problemy-a-zadne-reseni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Jaderná energetika: jen problémy a žádné řešení

autor: | místo vydání: České Budějovice | vydavatel: Calla - Sdružení pro záchranu prostředí | rok vydání: 2011 | počet stran: 16 | cena: Ke stažení v PDF
Jaderná energetika: jen problémy a žádné řešení Brožura, která se dívá kriticky na možnosti jaderné energetiky zajistit naše energetické potřeby, posílit energetickou bezpečnost nebo předejít problému globální změny klimatu. Vyvrací hlavní argumenty propagátorů stavby atomových reaktorů o čistotě, bezpečnosti nebo ekonomické výhodnosti těchto zdrojů. Publikaci je možné si stáhnout ve formátu PDF: 2,9 MB nebo si ji nechat poslat poštou.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist