https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/jirikova-eva-pana-lubomir-svecova-milada-ekologizace-provozu-skoly
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ekologizace provozu školy

autor: Jiříková, Eva; Pána, Lubomír; Švecová, Milada | vydavatel: Vysoká škola evropských a regionálních studií, o.p.s. | rok vydání: 2012 | počet stran: 107
Udržitelný rozvoj je velmi úzce spojený se šetrnou spotřebou a využíváním přírodních i dalších zdrojů. Publikace se zaměřuje na možnosti ekologického provozu školy a prezentuje, že i ve školním prostředí je možné hospodárně a efektivně nakládat s odpady, vodou i energií. Provoz školy může být šetrný k životnímu prostředí, aniž by omezoval významným způsobem její funkci.
autor: Jiříková, Eva; Pána, Lubomír; Švecová, Milada

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist