https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/jongepierova-ivana-louky-bilych-karpat
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Louky Bílých Karpat

autor: Jongepierová, Ivana | místo vydání: Veselí nad Moravou | vydavatel: ČSOP Bílé Karpaty | rok vydání: 2008 | počet stran: 461
Louky Bílých Karpat Na této monografii se podílelo 73 autorů. Podává přehled současných poznatků o lučních společenstvech Bílých Karpat - od historie, přes botaniku, zoologii a výsledky výzkumných projektů. Jejím cílem je nejen upozornit na nutnost ochrany těchto společenstev, ale jsou zde prezentovány i nejvhodnější způsoby managementu. Publikaci si můžete objednat zde.
autor: Jongepierová, Ivana

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist