https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/kizlink-juraj-technologie-chemickych-latek-a-jejich-vyuziti
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Technologie chemických látek a jejich využití

autor: Kizlink, Juraj | místo vydání: Brno | vydavatel: Vysoké učení technické v Brně/nakladatelství VUTIUM | rok vydání: 2011 | počet stran: 546 | cena: 683 Kč
Obálka knihy Učebnice nabízí encyklopedický přehled hesel v jednotlivých odvětvích chemie s popisem jejich technologie. V této učebnici je téměř kompletní soubor chemických produktu vyráběných v ČR a SR s krátkým popisem jejich technologie, vlastností a použití. Učebnice tak poskytuje bohatý materiál, ke kterému se mohou vrátit studenti nebo pracovníci v chemickém průmyslu i po letech a připomenout si tak podmínky výroby, složení a použití daného produktu.
autor: Kizlink, Juraj

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist