https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/kol-autoru-botanicky-vyznamna-uzemi-ceske-republiky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Botanicky významná území České republiky

autor: kol. autorů | místo vydání: Praha | vydavatel: AOPK ČR | rok vydání: 2007 | cena: 300 Kč
Publikace vznikla v rámci projektu Botanicky významná území střední a východní Evropy, koordinovaného organizací Plantlife International. Na publikaci se podílel široký autorský tým odborníků různých oborů botaniky a ochrany přírody, editory knížky jsou pracovníci s dlouholetou ochranářskou praxí RNDr. Jan Čeřovský, CSc., RNDr. Zdenka Podhajská a RNDr. Dana Turoňová. V obecné části kníhy jsou stěžejními kapitolami kritéria a principy výběru botanicky významných území a vývoj ochrany flóry a vegetace v České republice. Ve speciální části je podrobně charakterizováno 75 botanicky významných území. Publikace je k zakoupení v knihovně Agentury ochrany přírody a krajiny ČR.
autor: kol. autorů

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist