https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/kolektiv-autoru-zaciname-s-ekologickou-vychovou-krok-za-krokem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Začínáme s ekologickou výchovou krok za krokem

autor: kolektiv autorů | místo vydání: Praha | vydavatel: Sdružení TEREZA, | rok vydání: 2009 | cena: 113 Kč
Krátká publikace se věnuje krok po kroku obecným principům plánování. Pracovní listy vás jednoduše provedou přes stanovení vize i zpracování SWOT analýzy realizace EVVO na vaší škole. Pomohou vám aplikovat tyto kroky do prostředí školy a vytvořit si jednoduchý tematický plán. Inspiraci pro vaše plánování vám poskytnou ukázkové tematické plány, které vznikly v rámci projektu Sdružení TEREZA „Podpora kvalitního plánování a EVVO na školách“. Jako bonus najdete v publikaci kompletní výukový program, s pracovními listy a pomůckami. K dostání na stránkách Sluňákova - Centra ekologických aktivit města Olomouce, o. p. s. .
autor: kolektiv autorů

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist