https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/koutecka-vera-kunc-ludvik-odropeni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Odropění

autor: Koutecká, Věra; Kunc, Ludvík | místo vydání: Ostrava | vydavatel: Repronis | rok vydání: 2009 | počet stran: 112 | cena: 299 Kč
Odropění V počátečních kapitolách čtenář zjistí, jak je možné, že na hranici ostravské aglomerace přežila do dnešních dnů nezkrocená divoká řeka. Dále už text opěvuje krásu přírody lužní krajiny – potřeba její ochrany se ale vine jako režná nit celou publikací. Velkou měrou poetické vyprávění doplňují ilustrace znalce a milovníka přírody Ludvíka Kunce. K dostání u vydavatele.
autor: Koutecká, Věra; Kunc, Ludvík

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist