https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/krizova-jarmila-do-bytu-psa-nechci-a-zlomit-se-nedam
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Do bytu psa nechci! A zlomit se nedám...

autor: Křížová, Jarmila | místo vydání: Praha | vydavatel: Zdeněk Bauer (NZB) | rok vydání: 2011 | počet stran: 101 | cena: 239 Kč
Do bytu psa nechci! A zlomit se nedám... Uvažujete o pořízení domácího mazlíčka? Nebo se ho dožadují vaše děti? Nejste si jisti, co všechno nečekaného zvířátka ve vaší domácnosti způsobí? Ptáte se, jak to bude fungovat a kdo je bude venčit? Přečtěte si pravdivý příběh, který napsala Jarmila Křížová, ať víte, do čeho jdete. Knihu přečtete jedním dechem! Autorka popisuje nejrůznější lapálie, které zažila s nejrůznějšími domácími mazlíčky v průběhu uplynulých dvaceti let. A přitom to vše začalo tak nevinně: Pro malou dceru, jež toužila po pejskovi k mazlení, pořídila akvarijní rybičky. Postupně se pak u nich doma ale začala objevovat morčata, činčily, králíci a v průběhu toho samozřejmě i několik psů a koček. Kromě toho, že se dozvíte, jak konkrétně v autorčině rodině rozrůstající se zvěřinec zvládali, se při čtení hodně nasmějete.
autor: Křížová, Jarmila

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist