https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/kubec-jaroslav-podzimek-josef-krizovatka-tri-mori
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Křižovatka tří moří

autor: Kubec, Jaroslav; Podzimek, Josef | místo vydání: Havlíčkův Brod | vydavatel: Hejkal | rok vydání: 2007 | počet stran: 399 | cena: 899 Kč
Křižovatka tří moří Cílem bohatě ilustrované publikace je podat jak odborníkům, tak nejširší veřejnosti fundované a poutavé informace o plánované výstavbě vodní cesty Dunaj-Odra-Labe. Kniha se zabývá historií i současností jak tohoto průplavu, tak říční dopravy v Evropě vůbec, přináší zajímavétechnické údaje o stavbě ohromné vodní cesty, nepomíjí ani přírodu a okolí plánovaného koridoru. S knihou dostanete 2 CD.
autor: Kubec, Jaroslav; Podzimek, Josef tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist