https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/kvalita-a-bezpecnost-biopotravin
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kvalita a bezpečnost biopotravin

autor: | místo vydání: Olomouc | vydavatel: Bioinstitut, o. p. s. | rok vydání: 2009 | počet stran: 23 | cena: 40 Kč
Kvalita a bezpečnost biopotravin Bioinstitut, o.p.s. ve spolupráci s PRO-BIO LIGOU vydává novou příručku ekologického zemědělství, Kvalita a bezpečnost biopotravin. Publikace je překladem originálu, který vydal FiBL. Výzkumný ústav ekologického zemědělství ve Švýcarsku. Příručka přináší zájemcům o ekologické zemědělství aktuální výsledky výzkumů v oblasti kvality biopotravin a jejich zdravotní nezávadnosti zejména v porovnání s potravinami z konvenční produkce. Ukázka z nové příručky ZDE. Publikaci je možné objednat za distribuční poplatek 40,- Kč na tel.:585 631 182, info@bioinstitut.cz.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist