https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/meadowsova-dh-meadows-dl-randers-j-prekroceni-mezi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Překročení mezí

autor: Meadowsová, D.H.; Meadows, D.L.; Randers, J. | místo vydání: Praha | vydavatel: Argo | rok vydání: 1995 | počet stran: 319
Autoři knihy Meze růstu se po letech ke svému tématu vrátili, aby zjistili, nakolik jejich modely odpovídají skutečnému vývoji světa. Tato prověrka pro ně dopadla na výbornou - v modelu museli změnit pouze několik málo konstant z několika set a drobně upravit způsob výpočtu některých proměnných. Hlavní myšlenky však času odolaly. Přečtěte si úryvek z knihy na Ekolist.cz.
autor: Meadowsová, D.H.; Meadows, D.L.; Randers, J.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist