https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/mit-cim-myt
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Mít čím mýt

autor: | místo vydání: Brno | vydavatel: EkoCentrum Brno | rok vydání: 2010
Mít čím mýt
První letošní brožura s podtitulem uklízíme šetrně k našemu zdraví i k přírodě. Tentokrát se věnujeme tématům úklidu, čistění a mytí v domácnosti. Poučíme se ze zkušeností našich babiček a prababiček, které při úklidu vystačily s tím, co měly právě při ruce a obešly se bez zbytečné chemie. Připomeneme si, že je dobré nenechat se zmanipulovat reklamou, která nás denně nabádá, abychom svou domácnost s pomocí velkého množství poměrně agresivních přípravků dovedli do stavu "absolutní čistoty". A samozřejmě jako vždy nechybí praktické tipy a recepty, tentokrát například na přípravu vlastních mycích a čisticích prostředků. Tištěná Dobrá rada v oblíbeném "kapesním" formátu je zdarma k dispozici všem návštěvníkům EkoCentra Brno, zákazníkům internetového obchůdku a knihkupectví, jako pozornost ji přibalujeme k poštovním zásilkám.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist