https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/mllerova-monika-clovek-a-prostredi-globalni-environmentalni-problemy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Člověk a prostředí. Globální environmentální problémy

autor: Müllerová, Monika | místo vydání: Olomouc | vydavatel: Univerzita Palackého v Olomouci | rok vydání: 2010 | počet stran: 130
Text představuje komplexní přístup k dané problematice z hlediska biologie, ekologie, antropologie a zdravovědy, v závěrečných pasážích jsou shrnuty všechny podstatné argumenty pro nutnou aktivní ochranu přírodního prostředí a životního prostředí člověka. Text je vhodný pro studium biologických oborů, antropologických věd, pro vybrané lékařské vědy i pro učitelství.
autor: Müllerová, Monika

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist