https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/moje-setrna-kuchyne
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Moje šetrná kuchyně

autor: | místo vydání: Brno | vydavatel: EkoCentrum Brno | rok vydání: 2010 | cena: Zdarma
Moje šetrná kuchyně Již jedenáctý díl oblíbené kapesní edice Dobrá rada. „Tato Dobrá rada pomůže čtenářům zorientovat se v množství informací na cestě k šetrnému hospodaření v kuchyni. Právě kuchyně je místem, kde se každý den setkává mnoho ekologických problémů dneška, jako jsou například spotřeba energie, odpad, toxické látky, dokonce i genetické inženýrství. Téma naší domácí kuchyně zahrnuje širokou škálu často každodenních činností. Při každé z nich se můžeme chovat šetrněji k životnímu prostředí a šetřit při tom i vlastní zdraví a rodinný rozpočet,“ uvedla Gabriela Zavadilová, ekoporadkyně a autorka tohoto svazku. Brožura jsou zdarma k dispozici návštěvníkům ekoporadny EkoCentra Brno, zákazníkům obchůdku a knihkupectví v Brně na Ponávce 2. Část nákladu je umístěna ve stojáncích v brněnských prodejnách zdravé výživy, informačních centrech neziskových organizací a kavárnách.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist