https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/naplava-miroslav-plavby-quotsebevrahuquot-kapesni-vydani
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Plavby "sebevrahů" - kapesní vydání

autor: Náplava, Miroslav | místo vydání: Brno | vydavatel: Jota | rok vydání: 2009 | počet stran: 224+16 | cena: 158 Kč
Plavby "sebevrahů" - kapesní vydání Heyerdahl - Bisschop - Ingriš - 50 let od přeplutí Pacifiku Čechem Eduardem Ingrišem. K 50. výročí úspěšné plavby Eduarda Ingriše na voru Kantuta II. vychází limitovaná edice 1959 výtisků knihy kapesního formátu Plaveb "sebevrahů" s původními ilustracemi Aleše Čumy, rozšířená o novou kapitolu. Kniha jako ušitá do kapes všech cestovatelů, trampů, vodáků, námořníků a milovníků dobrodružství. Křest knihy proběhne přesně 50 let od chvíle, co expedice Kantuta odrazila od břehů Peru na stodvacetidenní úspěšnou plavbu. KON-TIKI * TAHITI NUI * KANTUTA * - doplněno o plavby vorů Tangaroa.
autor: Náplava, Miroslav

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist