https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/nevrly-miloslav-kniha-o-jizerskych-horach
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Kniha o Jizerských horách

autor: Nevrlý, Miloslav | místo vydání: Liberec | vydavatel: Vestri | rok vydání: 2007 | počet stran: 352 | cena: 398 Kč
Kniha o Jizerských horách Bohatý knižní trh nabízí řadu publikací, které se věnují českým horám, ale zájem o Knihu o Jizerských horách stále trvá. Podle mnoha hodnocení zůstává nepřekonaným vzorem pro literární zpracování vlastivědných titulů a inspirací ve vztahu člověka ke krajině a její historii. Od doby prvního vydání Knihy o Jizerských horách uplynulo více než třicet let, od posledního jedenáct let a všechny výtisky už jsou dlouhou dobu rozebrány. V nakladatelství Vestri, kde je možné knihu koupit, nyní vychází již čtvrté vydání tohoto legendárního díla.
autor: Nevrlý, Miloslav

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist