https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/nove-narizeni-eu-o-biopotravinach-a-ekologickem-zemedelstvies-c-8342007
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Nové nařízení EU o biopotravinách a ekologickém zemědělství:(ES) č. 834/2007

autor: | místo vydání: Olomouc | vydavatel: Bioinstitut, o. p. s. | rok vydání: 2009 | počet stran: 71 | cena: 40 Kč
Pozadí, zhodnocení, interpretace. Bioinstitut, o.p.s. ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství vydal českou verzi publikace Dossier IFOAM EU Group, která se zabývá interpretací nového nařízení pro odbornou veřejnost v ekologickém sektoru a která byla představena na letošním Biofachu 2009. Obsáhlá publikace popisuje vývoj nového nařízení, shrnuje a vysvětluje všechny změny, popisuje požadavky na značení podle nového nařízení a nově je doplněna o závěrečnou kapitolu – „Komentář Ministerstva zemědělství k některým ustanovením nové legislativy“, který slouží jako výklad tohoto nařízení. Příručka je ke stažení zde. Tištěnou verzi lze objednat u nakladatele.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist