https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/ochrana-revy-vinne-v-ekologickem-vinohradnictvi-pred-hlavnimi-chorobami-a-skudci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ochrana révy vinné v ekologickém vinohradnictví před hlavními chorobami a škůdci

autor: | místo vydání: Olomouc | vydavatel: Bioinstitut | rok vydání: 2008 | počet stran: 16 | cena: 45 Kč + poštovné
Nová praktická příručka - Ochrana révy vinné v ekologickém vinohradnictví Příručka o ochraně révy vinné podává přehled nejvýznamnějších chorob a škůdců vinic, informace o jejich bionomii, preventivních i přímých ochranných opatřeních. Publikace je odbornými lektory a poradci pro ekologické zemědělství upravena na podmínky v České republice. Vydal Bioinstitut, o. p. s. ve spolupráci s výzkumným ústavem ekologického zemědělství FiBL (Švýcarsko). Publikaci je možné objednat na tel. 585 631 182, info@bioinstitut.cz.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist