https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/ovocne-dreviny-v-krajine-sbornik-prednasek-a-seminarnich-praci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ovocné dřeviny v krajině - sborník přednášek a seminárních prací

autor: | místo vydání: Brno. | vydavatel: ZO ČSOP Veronica | rok vydání: 2008 | počet stran: 184
Ovocné dřeviny v krajině Sborník přednášek a seminárních prací vznikl v rámci pilotního vzdělávacího programu, který v Hostětíně proběhl v letech 2007–2008 a věnuje se tématům starých a krajových odrůd ovocných dřevin, extenzivní výsadbě, procesům opylování, růstu, množení, chorobám a škůdcům, technikám řezu ad. Text je doplněný několika černobílými fotografiemi ovocných dřevin a jejich plodů, fotografiemi krajiny a ilustračními fotkami. Sborník a vzdělávací program jsou výstupy projektu „Ovocné dřeviny v krajině“, který byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Stáhněte si publikaci ve formátu PDF.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist