https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/ovzdusi-2011-brno-4642011-program-a-sbornik-konference
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ovzduší 2011 - Brno, 4.–6.4.2011, Program a sborník konference

autor: | místo vydání: Brno | vydavatel: Masarykova univerzita | rok vydání: 2011 | počet stran: 269 | cena: 250 Kč
Ovzduší 2011 Česko-slovenská konference OVZDUŠÍ 2011 je velmi tradiční setkání českých a slovenských odborníků věnujících se problematice ochrany ovzduší. Konference OVZDUŠÍ 2011 má již tradiční bloky řešených témat věnovaných problémům znečištění ovzduší různými typy polutantů v obou zemích, zdrojům znečištění ovzduší, metodám jejich stanovení a problematice monitoringu, hodnocení vlivu znečištění ovzduší na abiotické a biotické složky prostředí, hodnocení rizik spojených se znečištěním ovzduší nejrůznějšími typy polutantů a využití matematického modelování. Pozornost je věnována legislativním aspektům, mezinárodním úmluvám a jejich implementacím v ČR a SR.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist