https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/pocinkova-marcela-cuprova-danuse-rubinova-olga-usporny-dum
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Úsporný dům

autor: Počinková, Marcela; Čuprová, Danuše; Rubinová, Olga | vydavatel: CPress | rok vydání: 2012 | počet stran: 208 | cena: 229 Kč
Obálka knihy Úsporný dům Úsporný dům je obecný nadčasový pojem bez normativně dané a trvale stejné klasifikace. Cílem jeho výstavby a provozu je šetřit přírodu a její cenné zdroje. Zároveň má být příjemným útočištěm člověka v dnešním dynamickém světě. Kniha přináší aktuální informace o klasifikaci rodinných domů a současných možnostech technického řešení. Jde o téma navýsost aktuální, zvláště v dnešní době vzrůstajících cen energií.
autor: Počinková, Marcela; Čuprová, Danuše; Rubinová, Olga

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist