https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/pocinkova-marcela-cuprova-danuse-usporny-dum-2-aktualizovane-vydani
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Úsporný dům , 2. aktualizované vydání

autor: Počinková, Marcela; Čuprová, Danuše | místo vydání: Brno | vydavatel: ERA group spol. s r.o. | rok vydání: 2008 | počet stran: 210 | cena: 220 Kč
Úsporný dům , 2. aktualizované vydání Chcete, aby byl váš rodinný nebo bytový dům co nejvíce úsporný? Nevíte, co ovlivňuje spotřebu energie v domě? Chcete rekonstruovat a přitom uspořit? Pak je tato publikace určena právě vám. Dozvíte se, jak a kdo hodnotí energetickou bilanci v obytných domech a co má vliv na spotřebu energie (obvodové konstrukce, větrání, osvětlení, elektrické spotřebiče apod.). Navíc získáte představu o možné návratnosti vložených investic.
autor: Počinková, Marcela; Čuprová, Danuše

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist