https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/podzemni-vody-ceske-republiky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Podzemní vody České republiky

autor: | vydavatel: MILPO MEDIA s.r.o. | rok vydání: 2012 | počet stran: 176 | cena: 399 Kč
Obálka knihy Podzemní vody České republiky Publikace se zabývá významem zdrojů podzemních vod pro zásobení obyvatelstva České republiky kvalitní pitnou vodou. Zaměřuje se na významná prameniště a hydrogeologické rajony, které využívají převážně vodárenské společnosti. Není opomenuta ani problematika pramenišť a zdrojů vody z písníků a štěrkovišť a využití podzemní vody v potravinářském průmyslu. Texty jsou doplněny barevnými mapkami, grafy, schématy a fotografiemi.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist