https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/prochazka-zdenek-co-odnesl-cas-2-horsovskotynsko-a-cesky-les-na-nejstarsich-fotografiich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Co odnesl čas 2 - Horšovskotýnsko a Český les na nejstarších fotografiích

autor: Procházka, Zdeněk | vydavatel: Nakladatelství Českého lesa | rok vydání: 2012 | počet stran: 192 | cena: 460 Kč
Obálka knihy Publikace obsahuje kvalitní historické, velkoformátové fotografie vytištěné formou duplexu. Fotografie pocházejí většinou z období kolem roku 1900 a přinášejí podobu městeček - Horšovský Týn, Poběžovice, Hostouň, Bělá nad Radbuzou, Staňkov, Holýšov, dále vsí a lesních samot i dávno zaniklých průmyslových provozů položených v pohraničních částech Českého lesa. Jsou zde zachyceny rovněž zámky včetně jejich historických interiérů a šlechtických majitelů.
autor: Procházka, Zdeněk

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist