https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/rulik-martin-a-kol-mikrobialni-biofilmy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Mikrobiální biofilmy

autor: Rulík, Martin a kol. | místo vydání: Olomouc | vydavatel: Univerzita Palackého v Olomouci | rok vydání: 2012 | počet stran: 448 | cena: 414 Kč
Publikace shrnuje nejdůležitější poznatky získané dosavadním výzkumem mikrobiálních biofilmů v humánním a přírodním prostředí. Na psaní jednotlivých kapitol se podíleli odborníci z praxe i akademického prostředí, kteří se problematikou biofilmů v našich podmínkách zabývají a jsou sdruženi v biofilmové sekci Československé společnosti mikrobiologické. Kniha je určena studentům vysokých škol, specialistům a zájemcům z praxe – medicíny, vodárenství, čistírenství, zemědělství a hydrobiologie.
autor: Rulík, Martin a kol.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist