https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/ruzickova-hana-svycarsko-cestopis-ve-fotografii
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Švýcarsko. Cestopis ve fotografii

autor: Růžičková, Hana | místo vydání: Praha | vydavatel: Mladá fronta | rok vydání: 2009 | počet stran: 136 | cena: 359 Kč
Švýcarsko. Cestopis ve fotografii Blízké a přesto neobjevené. I tak by se dalo označit Švýcarsko se svou letní tváří. Dosud totiž dáváme našemu evropskému sousedovi především nálepku cenově náročnější zimní destinace s kvalitními lyžařskými podmínkami. Jenže své úchvatné přírodní i architektonické bohatství odhaluje zejména v létě. Zasněžené alpské štíty přecházejí do kvetoucích strání, tající ledovce naplňují průzračná jezera, malebná údolí září svěží zelení, nechybí alpská středomořská květena, palmy a přímořská atmosféra. To vše můžete v této malé zemi helvétského kříže, zahrnující několik klimatických pásem, objevovat.
autor: Růžičková, Hana

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist