https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/sefrnova-tereza-bobek-miroslav-moja-tatu-a-tiplici-gorili-pohadky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Moja, Tatu a tiplíci. Gorilí pohádky

autor: Šefrnová, Tereza; Bobek, Miroslav | místo vydání: Praha | vydavatel: Radioservis | rok vydání: 2008 | počet stran: 150 | cena: 206 Kč
Moja, Tatu a tiplíci. Gorilí pohádky Napínavé i humorné příběhy slavné gorilky Moji a jejího mladšího brášky Tatua. Texty autora projektu Odhalení Miroslava Bobka a scénáristky Terezy Šefrnové volně navazují na jejich předchozí úspěšnou knížku Moja a páv. Doplněno mnoha celostránkovými fotografiemi a obsáhlým doslovem pro zvídavé děti i dospělé. Výtěžek z prodeje je určen na podporu ochrany goril nížinných ve střední Africe.
autor: Šefrnová, Tereza; Bobek, Miroslav

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist