https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/soukopova-jana-a-kol-ekonomika-zivotniho-prostredi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Ekonomika životního prostředí

autor: Soukopová, Jana a kol. | místo vydání: Brno | vydavatel: Masarykova univerzita | rok vydání: 2012 | počet stran: 330
Obálka knihy Ekonomika životního prostředí Publikace „Ekonomika životního prostředí“ je věnována ekonomickým souvislostem ochrany a tvorby životního prostředí. Ekonomický pohled na řešení problémů životního prostředí (ŽP) je významný v tom, že na ochranu a tvorbu životního prostředí je alokováno značné množství veřejných i soukromých prostředků. Publikace se snaží vnést ucelený pohled na ochranu životního prostředí z ekonomického pohledu a ukázat vliv různých subjektů veřejného i soukromého sektoru. Publikace nechce přinést velký objem výkladového textu, ale spíše napomoci lepšímu pochopení hlavních teorií, konceptů, principů, nástrojů, metod a vzájemných vztahů a souvislostí jednotlivých součástí životního prostředí a jejich ekonomiky.
autor: Soukopová, Jana a kol.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist