https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/splichal-vaclav-otavova-marie-poselstvi-dreva
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Poselství dřeva

autor: Šplíchal, Václav - Otavová, Marie | místo vydání: Letohrad | vydavatel: GOLEMPRESS | rok vydání: 2007 | počet stran: 704 | cena: 1785 Kč
Kniha formátu A4 obsahuje 1659 fotografií. Je knihou o dřevu a lidech, kteří s ním po staletí pracovali a žili, přibližuje více jak 120 řemesel zabývajících se dřevem, provází nás po historii práce se dřevem od středověku až po dnešek. Zároveň ale naznačuje i vývoj budoucnosti - dřevo jako materiál 21. století. Knihu si můžete objednat například na stránkách nakladatelství GOLEMPRESS.
autor: Šplíchal, Václav - Otavová, Marie

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist