https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/stekl-jiri-rajem-rozhlednovym-na-kole-pesky-lanovkou-i-tramvaji
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, lanovkou i tramvají

autor: Štekl, Jiří | místo vydání: Plzeň | vydavatel: Cykloknihy | rok vydání: 2008 | počet stran: 268 | cena: 299 Kč
Rájem rozhlednovým na kole, pěšky, lanovkou i tramvají Originální kniha, která se od ostatních rozhlednových průvodců odlišuje mimo jiné tím, že obrázky veškerých staveb v ní uváděných jsou kreslené. Autor všechny dostupné rozhledny v České republice osobně navštívil na kole a zachytil je ilustracemi mnohdy lépe, než to umožňuje fotografie. Ke každému z 243 objektů je připojena jednoduchá, autorem nakreslená, mapka s popisy všech přístupových tras ( pro cyklisty, pěší turisty i ostatní ). Ke každé rozhledně uvedené v této publikace je připojena krátká charakteristika, nadmořská výška a výška rozhledny, náročnost terénu ( uveden vhodný typ kola ), výhledy, možnost občerstvení a nákupu suvenýrů. Nechybí ani piktogramy zpodrobňující informace.
autor: Štekl, Jiří

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist