https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/strnadelova-v-zerzan-j-radost-z-jidla
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Radost z jídla

autor: Strnadelová, V.; Zerzán, J. | místo vydání: Praha | vydavatel: Anag | rok vydání: 2008 | počet stran: 192 | cena: 249 Kč
Radost z jídla Vše, co jíme, co děláme a v co věříme, ovlivňuje zpětně naše zdraví, štěstí a náš život. Znepokojuje nás počet přibývajících nemocí. Zapomněli jsme na naše kořeny, zapomněli jsme, že jsme součástí přírody a že také pro nás platí přírodní zákony. Tato publikace objektivně a bez nadsázky seznamuje čtenáře se zásadami správného a zdravého stravování, podává jednoduchý a srozumitelný návod, jak efektivně a tvořivě změnit či rozvinout životní styl a stravovací zvyklosti. Zároveň podává návod k prevenci a léčbě. Kniha se kromě vlivu lepku na lidský organismus zabývá problematikou zdravé výživy při onemocnění diabetem a onkologickými onemocněními, nově bude 5. vydání této knihy rozšířeno o téma zdravé výživy při problémech s imunitou, alergiemi či plísňovými onemocněními.
autor: Strnadelová, V.; Zerzán, J.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist