https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/svatonova-hana-a-kol-integrovana-prirodoveda-4-pocasi-a-podnebi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Integrovaná přírodověda 4. Počasí a podnebí

autor: Svatoňová, Hana a kol. | místo vydání: Brno | vydavatel: Masarykova univerzita | rok vydání: 2011 | počet stran: 84
Obálka knihy Počasí a podnebí je v pořadí již čtvrtým zpracovaným tématem v rámci projektu „Syntézou poznatků přírodních věd k rozvoji klíčových kompetencí učitelů s důrazem na realizaci kurikulární reformy“. Autoři publikace představují atmosféru jako složitý systém, ve kterém se odehrávají obdivuhodné jevy. V jednotlivých kapitolách metodické příručky pro učitele se postupně seznámíme s různými projevy počasí i podnebí na planetě Zemi. Nechybí ani v dnešní době hodně diskutovaná témata spojená s globálními změnami klimatu, jako jsou skleníkové jevy, ozonová díra a další. Metodická příručka pro učitele je dále doplněna náměty pro výuku a pracovními listy pro žáky.
autor: Svatoňová, Hana a kol.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist