https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/thoma-zdenek-cesty-taznych-mraku-odlesky-japonskych-haiku-ve-fotografiich-zdenkathomy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Cesty tažných mraků. Odlesky japonských haiku ve fotografiích ZdeňkaThomy.

autor: Thoma, Zdeněk | místo vydání: Praha | vydavatel: Argo | rok vydání: 2010 | počet stran: 96 | cena: 134 Kč
Cesty tažných mraků "Haiku i fotografie mají mnoho společného," říká Zdeněk Thoma: "v obou případech jde o zachycení jedinečného okamžiku ztvárněného tak, aby ještě dlouho potom, co děj proběhl, mohl na člověka působit neopakovatelnou atmosférou." V této malé publikaci budete spolu s autorem putovat svéráznou japonskou krajinou ve stopách mistrů japonské poezie.
autor: Thoma, Zdeněk

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist