https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/uz-733-ochrana-spotrebitele
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

ÚZ - 733 Ochrana spotřebitele

autor: | místo vydání: Ostrava | vydavatel: Sagit | rok vydání: 2009 | počet stran: 144 | cena: 59 Kč
ÚZ - 733 Ochrana spotřebitele
Součástí tohoto tématu jsou zákony o ochraně spotřebitele, o České obchodní inspekci, o potravinách a tabákových výrobcích, o technických požadavcích na výrobky, o odpovědnosti za škodu způsobenou vadou výrobku a o obecné bezpečnosti výrobků a také 9 prováděcích předpisů. Rozsáhlými změnami (91 bodů) byl dotčen zejména zákon o potravinách a tabákových výrobcích. U zákonů jsou uvedeny buď seznamy jejich prováděcích předpisů, nebo jsou předpisy uvedeny v úplném znění.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist