https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/uz-c-885-stavebni-zakon-a-vyhlasky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

ÚZ č. 885 Stavební zákon a vyhlášky

autor: | vydavatel: Sagit | rok vydání: 2012 | počet stran: 400 | cena: 159 Kč
Soubor 18 předpisů v aktuálním znění zahrnuje stavební zákon, dále všechny prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu, zákon o vyvlastnění, zákon o urychlení výstavby dopravní infrastruktury a zákon o výkonu povolání autorizovaných architektů a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě. Rozsáhle byla novelizována vyhláška o technických požadavcích na stavby. Součástí publikace je věcný rejstřík stavebního zákona. Všechny změněné části textů jsou zvýrazněny tučně, odkazy na související předpisy jsou plně citovány. Podle stavu k 6. 2. 2012.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist