https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/uz-c663-ochrana-spotrebitele-coi-technicke-pozadavky-na-vyrobky-zakon-o-potravinach
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

ÚZ č.663 - Ochrana spotřebitele, ČOI, Technické požadavky na výrobky, Zákon o potravinách

autor: | místo vydání: Ostrava | vydavatel: Sagit | rok vydání: 2008 | počet stran: 144 | cena: 59 Kč
ÚZ č.663 - Ochrana spotřebitele Zákon o ochraně spotřebitele je od února 2008 významně novelizován; změnami bylo dotčeno také dalších 6 předpisů; nové je nařízení vlády o bezpečnosti zapalovačů uváděných na trh. Publikace obsahuje celkem 13 předpisů, mj. zákon o České obchodní inspekci, o potravinách a tabákových výrobcích, o technických požadavcích na výrobky, o odpovědnosti za škodu způsobenou vadou výrobku a o obecné bezpečnosti výrobků. U zákonů jsou uvedeny buď seznamy jejich prováděcích předpisů nebo jsou předpisy uvedeny v úplném znění. Všechny změny jsou v textech zvýrazněny tučně, odkazy na související předpisy jsou plně citovány. Publikaci si můžete koupit v nakladatelství Sagit.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist