https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/uz-c673-zemedelstvi-vinarstvi-lesnictvi-myslivost-rybarstvi-ochrana-zvirat
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

ÚZ č.673 - Zemědělství, Vinařství, Lesnictví, Myslivost, Rybářství, Ochrana zvířat

autor: | místo vydání: Praha | vydavatel: Sagit | rok vydání: 2008 | počet stran: 480 | cena: 190 Kč
ÚZ č.673 - Zemědělství, Vinařství, Lesnictví, Myslivost... Rozsáhlý soubor 19 nejdůležitějších zákonů; většina těchto zákonů byla v minulém období dotčena rozsáhlými novelami. Kapitola o zemědělství zahrnuje následující oblasti: krmiva, rostlinolékařská péče, hnojiva, veterinární péče, vinohradnictví, ochrana chmele, plemenitba, ekologické zemědělství, oběh osiva a sadby a další. Ostatní kapitoly obsahují mj. lesní zákon, zákon o obchodu s reprodukčním materiálem lesních dřevin, zákon o myslivosti, zákon o rybářství a zákon na ochranu zvířat proti týrání. Za každým zákonem je přehled jeho prováděcích předpisů.
autor:

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist