https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/zemanova-hana-bioabecedar-hanky-zemanove
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

BioAbecedář Hanky Zemanové

autor: Zemanová, Hana | místo vydání: Praha | vydavatel: Smart Press, s.r.o. | rok vydání: 2010 | počet stran: 440 | cena: 629 Kč
BioAbecedář Hanky Zemanové BioAbecedář je nová kniha autorky bestselleru Biokuchařka Hanky Zemanové. Tento kompletní průvodce světem biopotravin vás naučí rozpoznat potraviny vysoké kvality, poradí, kde je nakoupit, a naučí vás využívat je častěji při vaření. Praktická receptová část obsahuje přes 60 nových, perfektně vyzkoušených a lahodných bioreceptů. K dostání v nakladatelství Smart Press.
autor: Zemanová, Hana

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist