https://ekolist.cz/cz/kultura/prehled-knih-a-filmu/zumr-jaromir-do-lesu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Do lesů

autor: Zumr, Jaromír | místo vydání: České Budějovice | vydavatel: Karmášek | rok vydání: 2008 | počet stran: 240 | cena: 504 Kč
Do lesů V nakladatelství již druhá rozsáhlá monografie známého fotografa naší přírody Jaromíra Zumra. Po prakticky zcela rozebraném titulu Lovy s kamerou (několik posledních kusů pouze u nás)představuje autor ve své nové dárkové fotografické publikaci život lesních obyvatel během jednotlivých ročních období, nabízí mnohdy unikátní záběry na celostránkových, technicky dokonale zpracovaných reprodukcích, předvádí to nejlepší ze svého dlouholetého archivu i z nejnovější tvorby. Každý milovník divoké přírody anebo myslivecký nadšenec tu nalezne fotografické momenty, na které se nezapomíná a které byly po právu oceněny i v řadě specializovaných soutěží a výstav. Při osobním odběru v sídle nakladatelství Karmášek je cena 450 Kč.
autor: Zumr, Jaromír

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist