https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-biofarma-zatec-hleda-spolu-farmare-pro-ekofarmu-na-biozeleninu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Biofarma Žatec hledá spolu-farmáře pro ekofarmu na biozeleninu

22.7.2013 14:01 (Biofarma Žatec)
Biofarma Žatec
Biofarma Žatec
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Biofarma Žatec hledá spolu-farmáře s podílem na výnosech farmy. Zájemci nabízí dlouhodobou spolupráci a příležitost žít a pracovat na biofarmě, spolupodílet se na výsledcích hospodaření, mnohému se naučit a naopak možnost předat i vlastní zkušenosti nebo navázat nové kontakty s podobně smýšlejícími lidmi.
 

Biofarma Žatec se specializuje na pěstování bio-zeleniny a bio-ovoce. Farma se nachází přímo v Žatci a tvoří ji zrekonstruovaný dům a přilehlé, zhruba hektarové pole s velmi úrodnou půdou a dostatkem kvalitní vody.

Ručně sklizenou zeleninu farma dodává v bedýnkách do několika odběrných míst jednou týdně. Obsah bedýnek se mění podle sezónní nabídky biozahrady. Odběratelé se hlásí k odběru prostřednictvím internetového programu.

Cílem farmy je nejen vypěstovat zeleninu v bio kvalitě, ale zároveň obnovit v půdě živiny a potřebné prvky (bez chemie), čehož dociluje vhodným zeleným hnojením, přírodními jíchami apod. Respekt k přírodě a ke zdraví je tedy samozřejmostí.

Po spolu- farmáři Biofarma Žatec požaduje trestní bezúhonnost, pozitivní vztah k přírodě, pracovitost, schopnost komunikovat a spolupracovat s lidmi, zodpovědnost, spolehlivost, znalost práce na PC, řidičské oprávnění B. Dovednost práce s malotraktorem a jinou technikou je výhodou.

Nástup je možný po konzultaci s farmářem na e-mailu r.kalivoda@centrum.cz a romidoub@seznam.cz.

Více informací o farmě najdete na: www.biofarma-zatec.cz


reklama


Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

PO

Pastor Osas Ben

22.1.2018 12:03


Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!
Jste stávající situace v nesnázích nebo ohrožuje vás v nesnázích? Tímto způsobem dáme vám schopnost přijmout nový vývoj. Jako bohatý člověk cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci.
Každý si zaslouží druhou šanci a vzhledem k tomu, vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná částka není příliš šílené, pro nás a vyspělost, které určí vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné dodatečné náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
Nečekejte déle a komentář k tomuto příspěvku. Zadejte částku, kterou chcete půjčit a budeme vás kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ještě dnes na pastorosasben@outlook.com

Naléhavě potřebují peníze? Můžeme vám pomoci!
Odpovědět
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist