https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-co-je-to-japonska-pujcka
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Co je to Japonská půjčka

14.6.2018 09:04 (ušetřeno.cz)
Japonská půjčka je pojmem, který je primárně spojen s úvěrovým segmentem. Jde o finanční produkt společnosti Home Credit. Ta se díky vhodně nastaveným parametrům této půjčky zapsala do povědomí mnoha klientů jako firma nabízející nejrychlejší nebankovní úvěr v České republice.
 

V čem je Japonská půjčka jiná a co ji mnohdy odlišuje od ostatní konkurence? Na to a jiné otázky vám odpoví níže uvedené řádky.

Nejnižší úroková sazba na trhu

Hned z kraje začneme prezentací dalšího NEJ. Je to nejnižší úrok spojený s vypůjčenou peněžní sumou. Ten dosahuje velikosti pouhých 3,3 % a je přislíben všem klientům. To znamená, že z částky 1 000 Kč zaplatíte poplatek navíc ve výši pouhých 33 Kč za 30 dnů. A to je nabídka, jež se v konkurenčním prostředí krátkodobých úvěrů jen tak nevidí.

Japonská půjčka se pyšní dvěma základními parametry.

• Úvěr ve výši od 1 000 Kč do 15 000 Kč

• Doba splatnosti na 30 dnů

V jednoduchost je krása, a toho se držela i společnost Home Credit, která s Japonskou půjčkou poměrně rychle dobyla nebankovní segment.

Vysoká rychlost a nulové papírování

Je to možná neuvěřitelné, ale ve výčtu kladů tohoto úvěru lze ještě pokračovat. Dalším pozitivem je rychlost vyřízení a vyplacení peněz. V okamžiku, kdy odešlete online žádost, zhruba do jedné minuty dojde k jejímu vyřízení. Peníze jsou pak zasílány do 10 – 15 minut na bankovní účet klienta.

A víte, proč je Japonská půjčka tak rychlá a flexibilní? Protože se nemusíte zdržovat s žádným složitým papírováním. K plnohodnotnému dokončení vyplněného formuláře vám bude stačit jen platný občanský průkaz. Na druhou stranu musíte počítat s tím, že poskytovatel nahlédne do registru dlužníků, aby si ověřil vaši solventnost.

Nevěříte? Pak si Japonskou půjčku vyzkoušejte zdarma

Je zcela pochopitelné, že řada lidí nemá s nebankovním segmentem moc velké zkušenosti a překypuje značnou opatrností. I na takové klienty myslí Japonská půjčka. Pro nové zákazníky je tu připravena jedinečná příležitost. Tu tvoří první půjčka zdarma do výše až 10 000 Kč. Ano, prostřednictvím tohoto kroku si můžete ověřit, že všechny výše popisované informace jsou pravdivé a vy nemusíte mít obavy. Každý další úvěr už budete realizovat v kombinaci s nízkou úrokovou sazbou.

Peníze na cokoliv

Jestliže vás zastihnou nepředvídatelné výdaje a vy si s nimi nevíte rady, nezoufejte. Vždyť je tu Japonská půjčka jako stvořená právě pro řešení takových situací. Vyřízení z pohodlí domova, férové podmínky splácení a rychlost výplaty. Kromě toho s penězi můžete nakládat dle vlastní libosti a neomezeně.

Volte Japonskou půjčku, která je spjata s kladným hodnocením nejenom u běžných zákazníků, ale také u odborné veřejnosti.


reklama


Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

VP

Václav Příhoda

31.8.2022 18:27
O tady těch japonských půjčkách už jsem slyšel. Zkušenost ale nemám. Nicméně je pravda, že právě nad nějakou půjčkou teď v současné době uvažuji. Rád bych totiž do firmy nakoupil nové šroubové kompresory, viz https://www.kompresory-filtry-servis.cz/produkty/kompresory/kompresory-boge/sroubove-kompresory-boge Bohužel je to celkem nákladná záležitost. Počítal jsem to a z vlastních zdrojů bych dokázal zafinancovat pouze jeden. Potřeba by byly 3, takže si na ty zbylé dva budu muset někde půjčit.
Odpovědět
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist