https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-jak-se-vyrovnavate-s-vedrem-vy-zapojte-se-do-unikatniho-pruzkumu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Jak se vyrovnáváte s vedrem vy? Zapojte se do unikátního průzkumu

18.6.2014 10:22
Vyplněním krátkého dotazníku se zapojíte do vzniku návodu, jak se co nejlépe vypořádat s horkem. Vyplnění dotazníku zabere pár okamžiků.
Vyplněním krátkého dotazníku se zapojíte do vzniku návodu, jak se co nejlépe vypořádat s horkem. Vyplnění dotazníku zabere pár okamžiků.
Nedávno jsme si „užili“ několik dnů tropického vedra. A jistě nás jich ještě pár čeká, než nastane podzim. Každý z nás se musíme s horkem nějak vyrovnat. Máte-li pět minut času, zapojte se do unikátního průzkumu. Pomůžete tím k vytvoření návodu, jak se s vedrem co nejlépe poprat.
 

Stáhněte si tento krátký dotazník a odpovězte několik jednoduchých otázek. Vyznačte prosím, odpovědi, které pokládáte za správné a zašlete je elektronicky na e-mailovou adresu monzerova@ipr.praha.eu.

Průzkum je zpracováván v rámci mezinárodního projektu Urban Heat Island, který prověřuje možnosti snižování extrémních teplot pomocí urbanistických nástrojů, jako je výsadba stromů, střešní a popínavá zeleň, vodní prvky, nebo povrch, který nepohlcuje sluneční záření.

Věděli jste, že Praha má svůj tepelný ostrov?


reklama


Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist