https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/australske-mesto-ingham-zaplavili-netopyri
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Australské město Ingham zaplavili kaloni

10.2.2020 00:28 (ČTK)
Statisíce kaloňů zaplavily město Ingham v australském státě Queensland - a místní obyvatelé už s touto přírodní invazí ztrácejí trpělivost.
Statisíce kaloňů zaplavily město Ingham v australském státě Queensland - a místní obyvatelé už s touto přírodní invazí ztrácejí trpělivost.
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Zdroj | bbc.com
Statisíce kaloňů zaplavily město Ingham v australském státě Queensland - a místní obyvatelé už s touto přírodní invazí ztrácejí trpělivost, napsal zpravodajský server BBC News.
 

Kaloni nyní mají nad lidskými obyvateli početní převahu. Ve městě působí chaos a lidé si stěžují na zápach, špínu a hluk.

Městské úřady ale nemohou nařídit vybíjení kaloňů, protože ti jsou chráněni. Bez bližšího upřesnění proto jen oznámily, že se je pokoušejí "přesvědčit", aby se vrátili do svého původního prostředí.


reklama

 
Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist