https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/mladata-v-australskem-reptile-parku-si-uzila-predcasne-vanoce
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Mláďata v australském Reptile Parku si užila předčasné Vánoce Video

23.12.2020 13:39 | SYDNEY (ČTK)
O den dříve dostala vánoční nadílku mláďata, která se v letošním roce narodila v australské zoo Reptile Park ležící asi hodinu jízdy od Sydney. Jedni z nejmladších obyvatel zoo, včetně koalího mláděte jménem Pipsqueak, dostali laskominy, které si mohli užít ve vánočně vyzdobeném prostředí.
 

"Chtěli jsme lidem dopřát příležitost k úsměvu nad našimi nádhernými mláďaty, která se tu letos narodila," řekl agentuře Reuters ošetřovatel v parku Brandon Gifford. A protože na Vánoce bude zoo pro veřejnost uzavřená, nadílka se rozdělovala už dnes.

V zoo se letos narodila i dvě mláďata ohrožených ďáblů medvědovitých, známých také jako tasmánští čerti. Ti jsou proslulí svou prudkou povahou, prchlivostí a zuřivostí, která už se začíná projevovat i u mláďat Wolfa a Aluly - víc než lahůdky je zajímala bambule na santovské čepici, již se marně pokoušeli sežrat.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist