https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/muzi-z-prachaticka-jsou-podezreli-ze-chovali-zvirata-nevhodne
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Muži z Prachaticka jsou podezřelí, že chovali zvířata nevhodně

12.10.2020 00:06 | HRACHOLUSKY (ČTK)
Policisté spolu se státní veterinární správou a zaměstnanci odboru životního prostředí udělali u mužů v Hracholuskách domovní prohlídku. Zajistili při ní desítky zvířat, psů, koček, holubů či koní. Ilustrační obrázek
Policisté spolu se státní veterinární správou a zaměstnanci odboru životního prostředí udělali u mužů v Hracholuskách domovní prohlídku. Zajistili při ní desítky zvířat, psů, koček, holubů či koní. Ilustrační obrázek
Licence | Volné dílo (public domain)
Kriminalisté podezírají dva muže z Prachaticka z toho, že chovali desítky zvířat v nevhodných podmínkách. Zvířata jako psi, kočky, holubi či koně už jsou v náhradní péči. Policie zahájila trestní řízení ve věci přečinu chov zvířat v nevhodných podmínkách. Na webu to oznámila prachatická policejní mluvčí Martina Joklová.
 

Policisté spolu se státní veterinární správou a zaměstnanci odboru životního prostředí udělali u mužů v Hracholuskách domovní prohlídku. Zajistili při ní desítky zvířat, psů, koček, holubů či koní. Teď odborníci zpracují posudky, aby bylo zřejmé, jaký je celkový stav zvířat a v jakých podmínkách je muži ve věku 68 a 57 let chovali.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist