https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/policie-hleda-zlodeje-ktery-ukradl-a-podrizl-kozu-z-betlema
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Policie hledá zloděje, který ukradl a podřízl kozu z betléma

19.12.2019 00:11 | J.HRADEC (ČTK)
Policie pátrá po zloději, který v Jindřichově Hradci ukradl a podřízl kozu, jež byla součástí betléma. / Ilustrační foto
Policie pátrá po zloději, který v Jindřichově Hradci ukradl a podřízl kozu, jež byla součástí betléma. / Ilustrační foto
Licence | Volné dílo (public domain)
Policie pátrá po zloději, který v Jindřichově Hradci ukradl a podřízl kozu, jež byla součástí betléma. Na webu o tom v úterý informovala policejní mluvčí Hana Millerová.
 

Koza zmizela 15. prosince mezi 22:50 a 23:05. Na volně přístupném prostranství mezi budovou svatého Floriána v Růžové ulici a zimním stadionem přelezl zloděj metr vysokou dřevěnou ohradu dočasného výběhu pro ovce a kozy, která je součástí betléma.

"V ohradě chytil a přineseným nožem podřízl a usmrtil kozu plemene anglonubijská, kterou po usmrcení následně odcizil," uvedla mluvčí.

Škoda činí nejméně 10.000 korun. Policie přijme informace o pachateli na lince 158.


reklama

Další informace |
Líbil se vám článek? Přispějte si na napsání dalšího.
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist