https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/policie-nasla-v-hospodarstvi-na-nachodsku-pres-70-uhynulych-zvirat
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Policie našla v hospodářství na Náchodsku přes 70 uhynulých zvířat

13.10.2021 16:00 | NÁCHOD (ČTK)
Policisté a veterináři našli v hospodářství v obci na Náchodsku přes 70 uhynulých zvířat. Šlo o prasata a ovce. Kriminalisté v případu jako podezřelou prověřují právnickou osobu zastoupenou jednapadesátiletým mužem a osmaosmdesátiletou ženou, uvedla mluvčí policie Lucie Konečná.
 

Zvířata byla v různých stupních rozkladu. "Přesná míra zavinění a okolnosti případu jsou předmětem dalšího vyšetřování," uvedla policie. U zločinu týrání zvířat takového rozsahu může být pachatel v případě odsouzení potrestán až šesti lety vězení.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist