https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/policie-vysetruje-kradez-okrasnych-ryb-z-ostravske-zoo
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Policie vyšetřuje krádež okrasných ryb z ostravské zoo

25.11.2020 16:43 | OSTRAVA (ČTK)
Zatím neznámý zloděj či zloději odnesli v říjnu 16 kaprů koi a jesetera ruského.
Zatím neznámý zloděj či zloději odnesli v říjnu 16 kaprů koi a jesetera ruského.
Policie vyšetřuje krádež okrasných ryb z rybníčku v ostravské zoologické zahradě. Zatím neznámý zloděj či zloději odnesli v říjnu 16 kaprů koi a jesetera ruského v celkové hodnotě okolo 85 000 korun. ČTK to řekla mluvčí ostravské policie Eva Michalíková.
 

"Rybičky zmizely v období od 23. října do 26. října. Kriminalisté prověřují veškeré okolnosti tohoto činu. Zabývají se mimo jiné i způsobem, jakým je mohl neznámý pachatel ukrást," řekla. Jednou z variant je vylovení ryb rybářskou sítí. Druhou je omráčení elektrickým proudem a vylovení. Policisté vyzývají svědky události, aby se obrátili na linku 158.

"Vzhledem k tomu, že se jednalo o vzácný druh ryb, také žádáme odbornou veřejnost, která by mohla svou informací přispět k objasnění trestného činu, aby se také obrátila na linku 158," dodala mluvčí.


reklama

 
BEZK využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Zbyněk Šeděnka

25.11.2020 20:10
Na jiném portále píší, že pachateli hrozí až osmileté vězení. V souvislosti s tím je podmínka, kterou dostal nelegál za znásilnění nezletilé holky, hotový výsměch.
Odpovědět
reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist